Aikataulut – JH12018-07-03T12:29:21+00:00

 Koulukuljetukset Keskusta Aamu

JH1

Maanantai

7.05 Laavutie

7.08 Nuotiotie

7.12 Rastitie

7.15 Samoojantie

7.18 Nuottakuja

7.22 Lohtajan Koulu 

7.25 Velhontie

7.28 Tontunkuja

7.31 Sormustie

-> Seminaarin Koulu 

-> Kalevan Koulu 

-> Väinölän Koulu 

8.15 Huuhkajantie

8.17 Rullamiehentie

8.19 Nakertajantie

8.25 Erätie

8.30 Kätön koulu 

8.33 Kuurnantie

8.43 Harjukatu

8.55 Lehtikankaan koulu 

Tiistai

7.05 Laavutie

7.08 Nuotiotie

7.12 Rastitie

7.15 Samoojantie

7.18 Nuottakuja

7.22 Lohtajan Koulu 

7.25 Velhontie

7.28 Tontunkuja

7.31 Sormustie

-> Seminaarin Koulu 

-> Kalevan Koulu 

-> Väinölän Koulu 

8.15 Kuninkaanniementie

8.20 Nakertajan koulu 

8.30 Takkarannantie

8.35 Hivakantie

8.35 Vastarannantie

8.50 Kätön koulu 

Keskiviikko

7.05 Laavutie

7.08 Nuotiotie

7.12 Rastitie

7.15 Samoojantie

7.18 Nuottakuja

7.22 Lohtajan Koulu 

7.25 Velhontie

7.28 Tontunkuja

7.31 Sormustie

-> Seminaarin Koulu 

-> Kalevan Koulu 

-> Väinölän Koulu 

8.30 Takkarannantie

8.35 Hivakantie

8.35 Vastarannantie

8.35 Lähderinteentie

8.35 Takkarannantie

8.50 Kätön koulu 

Torstai

7.05 Laavutie

7.08 Nuotiotie

7.12 Rastitie

7.15 Samoojantie

7.18 Nuottakuja

7.22 Lohtajan Koulu 

7.25 Velhontie

7.28 Tontunkuja  

7.31 Sormustie

-> Seminaarin Koulu 

-> Kalevan Koulu 

-> Väinölän Koulu 

8.15 Toivonniementie

8.30 Huuhkajantie

8.31 Rullamiehentie

8.35 Kotirinne

8.50 Kätön koulu 

9.45 Maamiehentie

> Lehtikankaan koulu

Perjantai

7.05 Laavutie

7.08 Nuotiotie

7.12 Rastitie

7.15 Samoojantie  

7.18 Nuottakuja  

7.22 Lohtajan Koulu 

7.25 Velhontie

7.28 Tontunkuja

7.31 Sormustie

-> Seminaarin Koulu 

-> Kalevan Koulu 

-> Väinölän Koulu 

8.30 Huuhkajantie

8.32 Rullamiehentie

8.35 Maamiehentie

8.50 Kätön koulu

9.00 Lehtikankaan koulu

Koulukuljetukset Keskusta Iltapäivä

JH1

Maanantai

11.55 Kätön koulu 

12.00-12.15 Takkarannantie

12.25 Lohtajan koulu 

-> Lohtajan Iltapäiväkerho 

-> Rastitie

13.00 Väinölän koulu 

13.30 Kuusanmäki (Karpalo)

13.45 Sairaala koulu

13.52 Rajavartiosto

14.00 Kalevan koulu 

-> Väinölän koulu 

-> Tontunkuja

-> Hevossuontie

-> Laavutie

-> Nuotiotie

15.00 Väinölän koulu 

-> Kalevan koulu 

-> Kansakoulunkatu

-> Nuottakuja

-> Samoojantie

-> Laavutie

-> Sormustie

-> Karjaportintie

-> Puomitie

16.00 Lehtikankaan koulu 

-> Kalevan koulu 

-> Suksikatu

-> Velhontie

-> Leppäkertuntie

Tiistai

11.55 Kätön koulu 

-> Vanhan 5-tien ja pärsänsuontien th

-> Evakkotien pysäkki

-> Väinölän koulu 

-> Kuusanmäki (Karpalo)

13.00 Kätön koulu 

-> Takkarannantie

-> Kuluntalahti

-> Vanhan 5-tien ja pärsänsuontien th

n.13.30 Väinölän koulu 

-> Kuusanmäki (Karpalo)

14.00 Kätön koulu 

-> Vanhan 5-tien ja pärsänsuontien th

-> Lehtikankaan koulu 

-> Harjukatu

-> Maamiehentie

-> Paltaniementien ja työmiehentien pysäkki

-> Paltaniemen kirkon P-paikka

15.00 Väinölän koulu 

-> Kalevan koulu 

-> Kansakoulunkatu

-> Nuottakuja

-> Samoojantie

-> Laavutie

-> Sormustie

-> Tontunkuja

15.30 Lohtajan koulu 

-> Rastitie

16.00 Kalevan koulu 

-> Lehtikankaan koulu 

-> Suksikatu -> Velhontie -> Leppäkertuntie

Keskiviikko

11.55 Kätön koulu 

-> Takkarannantie

12.30 Väinölän koulu 

-> Kuusanmäki (Karpalo)

13.00 Lehtikankaan koulu 

-> Väinölän koulu 

-> Kuusanmäki (Karpalo)

-> Toivonniementie

14.00 Kalevan koulu 

-> Tontunkuja

-> Lohtajan Koulu 

-> Rastitie

-> Laavutie

-> Hevossuontie

15.00 Väinölän koulu 

-> Kalevan koulu 

-> Kansakoulunkatu

-> Nuottakuja

-> samoojantie

-> Laavutie

-> Sormustie

-> Karjaportintie

-> Puomitie

16.00 Lehtikankaan koulu 

-> Kalevan koulu 

-> Suksikatu

-> Velhontie

-> Leppäkertuntie

Torstai

11.55 Kätön koulu 

-> Takkarannantie

-> Kuluntalahti

-> Vanhan 5-tien ja pärsänsuontien th

-> Aleksintien jälkeinen pysäkki

12.30 Väinölän koulu 

-> Kuusanmäki (Karpalo)

13.00 Kätön koulu 

-> Takkarannantie

-> Väinölän koulu 

-> Kuusanmäki (Karpalo)

14.00 Kalevan koulu 

-> Väinölän koulu 

-> Kuusanmäki (Tarvittaessa)

-> Tontunkuja

-> Laavutie

-> Nuotiotie

15.00 Väinölän koulu 

-> Kalevan koulu 

-> Kansakoulunkatu

-> Nuottakuja

-> Samoojantie

-> Sormustie

-> Karjaportintie

-> Puomitie

16.00 Kalevan koulu 

-> Lehtikankaan koulu 

-> Suksikatu

-> Velhontie

-> Leppäkertuntie

Perjantai

11.55 Kätön koulu 

-> Takkarannantie

-> Kuluntalahti

-> Vanhan 5-tien ja pärsänsuontien th

-> Evakkotien läheinen pysäkki

12.30 Väinölän koulu 

-> Kuusanmäki (Karpalo)

13.00 Kätön koulu 

-> Lehtikankaan koulu 

-> Kuurnantie 

-> Takkarannantie 

-> Kuluntalahti 

-> Vanhan 5-tien ja pärsänsuontien th 

15.00 Väinölän koulu 

-> Kalevan koulu 

-> Kansakoulunkatu

-> Nuottakuja

-> Samoojantie

-> Laavutie

-> Sormustie

16.00 Lehtikankaan koulu 

-> Kalevan koulu 

-> Suksikatu

-> Velhontie

-> Leppäkertuntie