Aikataulut – JH52018-07-03T12:36:12+00:00

 AIKATAULU JH 5

klo.7.40 Hanhelantie

7.50 Linkkitie

7.55 Välilehdontie tarv.

8.00 Tikkaharjuntie alku/ 5- tie

8.10 Tikkaharjuntie / Mainuanvaarantie risteys

8.15 Alalehdontie th.

8.20 Kokkolantie

8.23 Mainuanniementie th.

8.25 Mainuantie

8.30 Mainuantie / Mäkeläntie th.

—— Kajaani, jako kouluille

 PALUU KYYDIT 

Maanantai 

klo.12.00 Keskuskoulu – Mainuantie – Mainuanniementie th. – Linkkitie th.

13.00 Keskuskoulu

13.05 Seminaarinkoulu+päiväkoti – Mainuantie – Mainuanniementie th. – Kokkolantie –

Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie – Linkkitie th. – Hanhelantie

14.40 Mainuan kaupalta, juonto kuljetus -Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie – Välilehdontie th.

Hanhelantie

Tiistai 

klo. 13.00 Keskuskoulu –

13.05 Seminaarinkoulu+päiväkoti – Mainuantie – Mainuanniementie th. – Kokkolantie –

Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie – Linkkitie th. – Hanhelantie

14.40 Mainuan kaupalta, juonto kuljetus – Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie – Välilehdontie th.

15.25 Mainuan kaupalta, juonto kuljetus – Tikkaharjuntie – Hanhelantie

Keskiviikko 

klo.12.00 Seminaarinkoulu+päiväkoti 

12.05 Lohtajankoulu 

Koutaniemen lenkki 

Olliskantie th. – korholantie th. – Sokasaarentie th. -Koutaniementie – Tololantie th. – 

Sivolanniementie th. -Heinirannantie 

klo. 13.00 Keskuskoulu

13.05 Seminaarinkoulu+päiväkoti – Mainuantie – Mainuanniementie th. – Kokkolantie –

Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie – Linkkitie th. – Hanhelantie

14.40 Mainuan kaupalta, juonto kuljetus – Mainuanniementie th. – Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie

15.25 Mainuan kaupalta, juonto kuljetus – Välilehdontie th. – Hanhelantie

Torstai 

klo. 12.00 Seminaarinkoulu+päiväkoti 

Koutaniemenlenkki 

Korholantie th. – Koutaniementie – Tololantie th.- Sivolanniementie th. – 

Heinirannantie 

klo. 13.00 Keskuskoulu

13.05 Seminaarinkoulu+päiväkoti – Mainuantie – Mainuanniementie th.- Kokkolantie –

Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie – Linkkitie th. – Hanhelantie

14.40 Mainuan kaupalta, juonto kuljetus – Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie- Välilehdontie th.

Perjantai 

klo. 12.00 Keskuskoulu

12.05 Seminaarinkoulu+päiväkoti – Mainuantie – Mainuanniementie th. – Mainuanvaarantie

Linkkitie th.

13.00 Keskuskoulu

13.05 Seminaarinkoulu+päiväkoti – Mainuantie – Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie – Linkkitie th.-

Hanhelantie

klo.14.40 Mainuan kaupalta, juonto kuljetus – Mainuanvaarantie – Tikkaharjuntie – Välilehdontie th. –

Hanhelantie